Aksaray Mah. 75. Yıl Bulvarı No:190/2 Antakya
  0326 227 67 50
  0542 315 13 99 / 0537 643 68 41
  0326 227 67 49
  info@ozkeyapi.com
     
 
 
 
KURUMSAL

     Özke Yapı; inşaat sektöründeki faaliyetlerinin temeli, Kemal Özdemir tarafından atılmıştır.

     İkinci kuşak çocukları tarafından günümüze dek sürekli geliştirerek inşaat sektöründe öncü bir konuma gelmiştir.

     Firmamız, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibi ile kaliteyi her zaman benimseyip sürekli hedeflerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarına uygun  çözümler bulmaktadır.

     Faaliyetlerine başarıyla devam eden Özke Yapı, müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

     Özke Yapı olarak ülkemizde bizden sonra gelecek olan nesillere daha iyi maddi varlık ve yaşam standartlarını sağlayarak, insanlarımızın yaşam kalitesinin iyileştirilmesi ilkesini benimsemistir. Bu amaçla benimsediği yönetim sistemleri çerçevesinde, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için yasal zorunluluklara ve teknik şartnamelere uygun, sadece müşterilerin değil, kullanıcılarında memnuniyetini gözeten, yaşam kalitesini arttıran yapılar inşa etmek, tüm imalat sürecinde çalisan güvenligini, memnuniyetini ve çevreyi maksimum derecede gözetmek, teknolojik yenilikleri takip etmek ve sürekli egitimler ile çalisani ve imalat verimliligini sürekli gelistirmek, sirketimizin kalite politikasi olarak benimsenmistir.

     Yapi & Yapi A.S. attigi her adimda ve yürüttügü tüm  faaliyetlerde, yasal yükümlülüklere uyarak, çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasina öncelik vermeyi sirket prensibi olarak kabul ederek, proje bütçelerinin sagladigi olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliligi önlemede sürekli iyilestirme saglayarak gelecek nesillere daha iyi yasam kalitesi saglayacak bir ortam  birakmak, çevre misyonumuzdur.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
  © 2014 Özke Yapı İnşaat Taah. Malz. Doğalgaz Mühendislik Hiz. Vaillant Bayii